Янгилаш: 28 июл 2022, 09:23
Mikrokreditbank tomonidan “Global Money Week” doirasida maktab o‘qituvchilari, yoshlar va bank mijozlari o‘rtasida tanlov tashkil etilmoqda.
1. Maktab o‘qituvchilari o‘rtasida “Eng yaxshi dars” tanlovi
(tanlov shakli: O‘tilgan dars mashg‘uloti videoroligi)
Tanlov oʼtkazish sharti:
O‘qituvchilar tomonidan "Bank omonatlari yordamida jamg‘armalarni shakllantirish” mavzusida 5-11-sinf o‘quvchilari uchun interaktiv ochiq darslar o‘tiladi va ushbu mashg‘ulotlar 10-15 daqiqalik videorolik shaklida yozib olinib, bankdagi tanlov ishchi guruhiga taqdim etiladi. Eng ko‘p ovoz to‘plagan mashg‘ulot videoroligi tanlov g‘olibi deb topiladi va g‘oliblarga qimmatbaho sovrin topshiriladi. Sovrinlar soni 4 ta: 2 ta planshet va 1 ta Air dots hamda 1 ta MiBand
2. Yoshlar (15-25 yoshgacha) uchun “Jamg‘arish ko‘nikmalari” insholar tanlovi
Insho mavzusi "Jamg‘arish ko‘nikmalari" Tanlov shartlari: Bankning ijtimoiy tarmoqlariga obuna bo’lishi va unda faol bo’lishi lozim. Tanlov g‘olibi ishchi guruh tomonidan insholar tekshirib chiqilgandan so‘ng, eʼlon qilinadi va g‘oliblarga tantanaviy ravishda sovg‘alar topshiriladi. Sovrin soni: 6 ta: 2 ta telefon 2 ta Air dots naushniklari hamda 2 ta MiBand
Tanlov 25-apreldan 20-mayga qadar davom etadi. O’z imkoniyatlaringizni sinab ko’ring va “Mikrokreditbank” tomonidan beriladigan qimmatbaho sovg’alardan biriga ega bo’ling.
Barcha turdagi insholarni telegramdagi quyidagi (99) 989-51-55 raqamiga yoki mkbmarketingteam@gmail.com pochta manziliga jo‘natishingizni so‘raymiz

Микрокредитбанк объявляет конкурс в рамках Global money week
В рамках Global Money Week АКБ “Микрокредитбанк” организует конкурс среди школьных учителей, молодежи и клиентов банка.
1. Конкурс «Лучший урок» среди учителей школ
(Формат конкурса: Видеоролик проведенного урока)
Условия конкурса:
Учителя проводят интерактивные открытые уроки для учащихся 5-11 классов на тему “Формирование сбережений с помощью банковских вкладов". Эти уроки записываются в виде 10-15-минутного видеоролика и представляются конкурсной рабочей группе Банка. Обучающий ролик, набравший наибольшее количество голосов, будет объявлен победителем конкурса, всем победителям будут вручены ценные призы. Количество призов - 4: 2 планшета, 1 Air dots и 1 MiBand
2. Конкурс эссе «Навыки сбережений» для молодежи (15-25 лет)
Подпишитесь на страницы Банка в социальных сетях (facebook.com, Instagram и т.д. - надо поставить активные ссылки на страницы!) и проявляйте в них активность. Победитель будет объявлен после того, как все эссе будут рассмотрены рабочей группой, победителям в торжественной обстановке будут вручены призы. Количество призов - 6: 2 телефона, 2 Air dots и 2 MiBand
Конкурс проводится с 25 апреля по 20 мая 2022 года. Испытайте свою удачу и получите один из ценных подарков от Микрокредитбанка.
Все конкурсные материалы просим присылать на номер (99) 989-51-55 или на почту mkbmarketingteam@gmail.com.