Микрокредитбанк жойларда тадбиркорлар билан очиқ мулоқотларни давом эттирмоқда
Бугун, 22-май куни “Микрокредитбанк” АТБ Бошқарув раҳбарияти иштирокида Андижон, Наманган, Хоразм, Самарқанд, Сурхондарё вилоятлари ҳамда Тошкент шаҳрида фаолият юритаётган тадбиркорлар билан очиқ мулоқотлар ўтказилди.
photo_2025-05-22_16-41-32 (4).jpg
Мазкур учрашувлар доирасида жойлардаги кичик бизнес вакиллари ўз лойиҳалари, эҳтиёжлари ва таклифлари билан иштирок этди. Банк раҳбарияти тадбиркорларнинг ташаббусларини тинглаб, уларни амалий қўллаб-қувватлаш, молиялаштириш механизмлари билан яқиндан таништирди.
photo_2025-05-22_16-41-31 (2).jpg
photo_2025-05-22_16-41-32 (3).jpg
Шунингдек, банк томонидан тақдим этилаётган имтиёзли кредит маҳсулотлари, хизмат кўрсатиш имкониятлари, "Оилавий тадбиркорлик", "Камбағалликдан фаровонлик сари", “Аёллар дафтари”, “Ёшлар дафтари” доирасидаги дастурлар ҳақида батафсил тушунтиришлар берилди.

Микрокредитный Банк продолжает открытый диалог с предпринимателями на местах
Сегодня, 22 мая, состоялись открытые диалоги с участием Правления АКБ «Микрокредитбанк» с предпринимателями, осуществляющими деятельность в Андижанской, Наманганской, Хорезмской, Самаркандской, Сурхандарьинской областях и городе Ташкенте.
photo_2025-05-22_16-41-32 (4).jpg
В рамках этих встреч приняли участие представители местного малого бизнеса, которые рассказали о своих проектах, потребностях и предложениях. Руководство банка выслушало инициативы предпринимателей и познакомило их с практическими механизмами поддержки и финансирования.
photo_2025-05-22_16-41-31 (2).jpg
photo_2025-05-22_16-41-32 (3).jpg
Также были даны подробные разъяснения о льготных кредитных продуктах банка, возможностях обслуживания и программах в рамках программ «Семейное предпринимательство», «От бедности к процветанию», «Женская тетрадь» и «Молодежная тетрадь».