Микрокредитбанк масъуллари “Лойиҳалар ярмаркаси”да иштирок этди
Бугун Марказий банк Навоий вилояти бош бошқармаси, Хатирчи туман ҳокимлиги, "Микрокредитбанк" вилоят ҳудудий бошқармаси масъуллари ҳамкорлигида “Лойиҳалар ярмаркаси” ўтказилди.
photo_2025-01-20_12-48-52.jpg
Тумандаги Жамоат саломатлик техникумида ташкил этилган ярмаркада тадбиркорликни бошлаш истагидагиларга янги лойиҳалар доирасида ишлаб чиқилган бизнес-режаларнинг мазмун-моҳияти тушунтирилди.
photo_2025-01-20_17-18-46.jpg
photo_2025-01-20_12-48-52 (2).jpg
Шунингдек, тадбир давомида иштирокчиларга тадбиркорликни ривожлантириш, банк хизматларидан самарали фойдаланиш, банк кредит турлари, имтиёзлар бўйича ҳам маълумотлар берилди.

Сотрудники Микрокредит Банка приняли участие в «Ярмарке проектов»
Сегодня совместно с Навоийским областным управлением Центрального банка, хокимиятом Хатырчинского района и областным территориальным управлением «Микрокредитбанка» прошла «Ярмарка проектов».
photo_2025-01-20_12-48-52.jpg
На ярмарке, организованной в Техникуме общественного здравоохранения района, желающим заняться предпринимательством была разъяснена суть бизнес-планов, разрабатываемых в рамках новых проектов.
photo_2025-01-20_17-18-46.jpg
photo_2025-01-20_12-48-52 (2).jpg
В ходе мероприятия участникам также была предоставлена ​​информация о развитии предпринимательства, эффективном использовании банковских услуг, видах банковских кредитов и льготах.