Микрокредитбанк масъуллари “Лойиҳалар ярмаркаси”да иштирок этди
Бугун Марказий банк Навоий вилояти бош бошқармаси, Хатирчи туман ҳокимлиги, "Микрокредитбанк" вилоят ҳудудий бошқармаси масъуллари ҳамкорлигида “Лойиҳалар ярмаркаси” ўтказилди.
photo_2025-01-20_12-48-52.jpg
Тумандаги Жамоат саломатлик техникумида ташкил этилган ярмаркада тадбиркорликни бошлаш истагидагиларга янги лойиҳалар доирасида ишлаб чиқилган бизнес-режаларнинг мазмун-моҳияти тушунтирилди.
photo_2025-01-20_17-18-46.jpg
photo_2025-01-20_12-48-52 (2).jpg
Шунингдек, тадбир давомида иштирокчиларга тадбиркорликни ривожлантириш, банк хизматларидан самарали фойдаланиш, банк кредит турлари, имтиёзлар бўйича ҳам маълумотлар берилди.

Today, a "Projects Fair" was held in collaboration with the Central Bank's Navoi Regional Main Department, the Khatirchi District Administration, and the regional territorial department of "Microcreditbank".
At a fair organized at the district's Public Health Technical School, individuals interested in starting their own businesses were given explanations about the essence and content of business plans developed within the framework of new projects.
During the event, participants were also provided with information on entrepreneurship development, effective use of banking services, types of bank loans, and benefits.