MKBANK Boshqaruv Raisi yoshlar bilan ochiq muloqot o‘tkazdi!
Uchrashuvda yoshlarning kasbiy rivoji, ularning salohiyatini ro‘yobga chiqarish hamda malakali kadr bo‘lib shakllanishi uchun yaratilayotgan imkoniyatlar haqida so’z bordi.
1.JPG
Yangi formatdagi ushbu uchrashuvlar professional o‘sish, g‘oyalar almashinuvi va tashabbuslarni qo‘llab-quvvatlash maydoniga aylanadi.
4.JPG
Bunday uchrashuvlar davomli bo'lib, har payshanba kuni bank boshqaruvi tomonidan joylarda ham yoshlar bilan  ochiq muloqotlar tashkil etilishi rejalashtirilmoqda.
24 март 2026
MKBANK xodimlari Zomin togʻlarida
Toshkent shahar Kasaba uyushmasi qoʻmitasi bilan hamkorlikda tashkil etilgan 2 kunlik mazkur sayohatda xodimlar tabiat bagʻrida dam olishdi, dor yoʻliga chiqishdi va sumalak pishirishdi.
MKBANKdan budjet tashkilotlari uchun zamonaviy korporativ karta yechimlari
Mikrokreditbank barcha budjet tashkilotlari uchun korporativ bank kartalarini chiqarish va ularga yuqori sifatli xizmat ko‘rsatishga to‘liq tayyor

Председатель Правления МКБНК провел открытый диалог с молодежью!
Сегодня в головном офисе МКБАНКА организована встреча с молодежью. Председатель Правления банка О. Бутаев встретился с молодыми специалистами, работающими в банковской системе.
2.JPG
На встрече говорилось о возможностях, создаваемых для профессионального развития молодежи, реализации ее потенциала и становления квалифицированными кадрами.
1.JPG
Эти встречи в новом формате станут площадкой для профессионального роста, обмена идеями и поддержки инициатив.
4.JPG
Такие встречи будут продолжаться, и каждый четверг правление банка планирует организовать открытые диалоги с молодежью на местах.