MKBANK Boshqaruv Raisi yoshlar bilan ochiq muloqot o‘tkazdi!
Uchrashuvda yoshlarning kasbiy rivoji, ularning salohiyatini ro‘yobga chiqarish hamda malakali kadr bo‘lib shakllanishi uchun yaratilayotgan imkoniyatlar haqida so’z bordi.
1.JPG
Yangi formatdagi ushbu uchrashuvlar professional o‘sish, g‘oyalar almashinuvi va tashabbuslarni qo‘llab-quvvatlash maydoniga aylanadi.
4.JPG
Bunday uchrashuvlar davomli bo'lib, har payshanba kuni bank boshqaruvi tomonidan joylarda ham yoshlar bilan  ochiq muloqotlar tashkil etilishi rejalashtirilmoqda.
24 март 2026
MKBANK xodimlari Zomin togʻlarida
Toshkent shahar Kasaba uyushmasi qoʻmitasi bilan hamkorlikda tashkil etilgan 2 kunlik mazkur sayohatda xodimlar tabiat bagʻrida dam olishdi, dor yoʻliga chiqishdi va sumalak pishirishdi.
MKBANKdan budjet tashkilotlari uchun zamonaviy korporativ karta yechimlari
Mikrokreditbank barcha budjet tashkilotlari uchun korporativ bank kartalarini chiqarish va ularga yuqori sifatli xizmat ko‘rsatishga to‘liq tayyor

The Chairman of the Management Board of MKBANK held an open dialogue with young people!
Today, a meeting with young people was organized at the head office of MKBANK. The Chairman of the Management Board of the bank, O. Butaev, met with young specialists working in the banking system.
2.JPG
The meeting discussed the opportunities being created for the professional development of young people, the realization of their potential, and the formation of qualified personnel.
1.JPG
These meetings in a new format will become a platform for professional growth, exchange of ideas, and support for initiatives.
4.JPG
Such meetings will continue, and every Thursday the bank's management plans to organize open dialogues with young people on the ground.