Ҳозирда Микрокредитбанк ва PAYSEND инновацион онлайн-платформаси ўртасида халқаро пул ўтказмаларини йўлга қўйиш бўйича келишувлар якунланмоқда. Ушбу лойиҳа ишга туширилгач, МКБАНК карталарига маблағларни тез, қулай ва арзон тарифларда ўтказиш имконияти яратилади.
Шунингдек, агар сиз МКБАНК мижози бўлсангиз, пул ўтказмаларини юбориш ёки қабул қилиб олиш учун банкка ташриф буюришингиз шарт эмас.
PAYSEND — дунёнинг 170 дан ортиқ мамлакатига пул ўтказмаларни амалга ошира оладиган глобал сервис бўлиб, маблағни банк картаси, ҳисоб рақами ёки мобил рақам орқали жўнатиш имконини беради.
Visa, Mastercard, МИР ва Сбербанк каби йирик тизимлар билан ҳамкорлик қилувчи PAYSEND паст комиссия ва қулай курслар билан ажралиб туради. Келгусида Uzcard, Humo ва UnionPay карталарига пул ўтказмаларни янада осонлаштириш режалаштирилган.
28 ноябр 2025
Нурафшонлик ёшларнинг таклифлари тингланди
“Раҳбар ва ёшлар” учрашувининг навбатдаги мулоқоти Тошкент вилояти, Нурафшон шаҳридаги Ёшлар марказида бўлиб ўтди.

Обновление: 2 декабря 2025, 18:05
В настоящее время завершаются переговоры по запуску международных денежных переводов между Микрокредитбанком и инновационной онлайн-платформой PAYSEND. С запуском данного проекта появится возможность быстро, удобно и по доступным тарифам переводить средства на карты МКБАНК.
Также, если вы являетесь клиентом МКБАНК, вам не нужно посещать банк для отправки или получения денежных переводов.
PAYSEND - это глобальный сервис, который позволяет осуществлять денежные переводы в более чем 170 стран мира, отправляя средства через банковскую карту, счет или мобильный номер.
PAYSEND, сотрудничающий с такими крупными системами, как Visa, Mastercard, MIR и Сбербанк, отличается низкой комиссией и удобными курсами. В дальнейшем планируется дальнейшее упрощение переводов на карты Uzcard, Humo и UnionPay.