МКБАНК раҳбарияти Ёшлар билан очиқ мулоқот ўтказди
Ёшлар ҳар бир давлатнинг келажагини, салоҳиятини белгиловчи муҳим ижтимоий қатлам. Зеро, ҳар бир жамиятнинг ҳолати, тақдири ва истиқболи унда яшаётган ёшларнинг салмоғи, маʼнавияти ва онглилиги даражаси билан белгиланади. Ёшлар жамиятнинг эртанги келажаги, унинг фаол аʼзоси, таʼбир жоиз бўлса жамият эртасининг муносиб ворисларидир.
10 (12).png
Жорий йилнинг 27-июн куни “Микрокредитбанк” АТБ Бошқарув раиси О.Бутаев ва Бошқарув раиси ўринбосари И.Джуманиязов 30-июн – Ёшлар куни муносабати билан тизимда фаолият юритаётган фаол, ташаббускор ёш ходимлар билан учрашуви бўлиб ўтди.
4 (74).png
Банк раҳбарияти давлатимиз раҳбари томонидан ёшлар учун қулай шароит яратиш ҳамда рағбатлантиришга доимий эʻтибор қаратилаётганини таʼкидлаб, уларнинг ташаббус ва таклифларини доим қўллаб-қувватлашга тайёрлигини маʻлум қилди.
8 (31).png
Шунингдек, раҳбарият томонидан ёшлар банк тараққиётида муҳим ўрин эгаллаши, уларнинг билим ва салоҳияти – эртанги ютуқларимиз асоси экани алоҳида таʻкидланди.
9 (25).png
Самимий ва қизиқарли интерактив ўйинларни ўз ичига олган мазкур мулоқот давомида ёшлар ўз таклиф ва ташаббусларини билдиришди.
6 (51).png
Жамоавий ва индивидуал беллашувларда департамент директорларининг ҳам иштирок этиши, жамоаларга далда бериб, қўллаб-қувватлашлари тадбирга янада кўтаринки кайфият бағишлади. Айниқса, бу ёшларнинг жамоавий руҳини оширди ва бир-бирлари билан яқинроқ танишишларига ёрдам берди.
2 (82).png
Тадбир якунида энг фаол ёшлар турли номинациялар бўйича дипломлар ва эсдалик совғалари билан тақдирланди.

Руководство МКБАНКа ведет открытый диалог с молодежью
Молодежь — важный социальный слой, определяющий будущее и потенциал каждой страны. Ведь состояние, судьба и перспективы каждого общества определяются весом, духовностью и уровнем информированности молодых людей, живущих в нем. Молодежь — это будущее общества, его активные члены, так сказать, достойные продолжатели будущего общества.
10 (12).png
27 июня текущего года Председатель Правления АКБ «Микрокредитбанк» О.Бутаев и заместитель Председателя Правления И.Джуманиязов провели встречу с активными, инициативными молодыми сотрудниками, работающими в системе, посвященную 30 июня – Дню молодежи.
4 (74).png
Руководство банка подчеркнуло, что глава нашего государства постоянно уделяет внимание созданию благоприятных условий и поощрению молодежи, и выразило готовность всегда поддерживать ее инициативы и предложения.
8 (31).png
Руководство также подчеркнуло, что молодежь играет важную роль в развитии банка, а ее знания и потенциал являются основой наших будущих успехов.
9 (25).png
В ходе этого диалога, который включал в себя дружеские и интересные интерактивные игры, молодые люди высказывали свои предложения и инициативы.
6 (51).png
Участие руководителей подразделений в командных и индивидуальных соревнованиях, их поддержка и поощрение команд добавили азарта мероприятию. В частности, это повысило командный дух молодых людей и помогло им лучше узнать друг друга.
2 (82).png
В завершение мероприятия самым активным молодым людям были вручены дипломы и памятные подарки в различных номинациях.