“Микрокредитбанк” АТБ ташаббуси билан ташкил этилган “Раҳбар ва ёшлар” учрашувининг навбатдаги мулоқоти Тошкент вилояти, Нурафшон шаҳридаги Ёшлар марказида бўлиб ўтди.
dfacaa6b-a6c2-45cb-8cd9-0a7026bc1fbc.png
Очиқ мулоқотда банк Бошқарув раиси ўринбосари в.в.б. А. Мустафаев, Кичик бизнес департаменти директори Ф.Ғайбуллаев, Нурафшон шаҳар ҳокимининг ёшлар масалалари бўйича вакили Ш.Иномхоновлар ёш тадбиркорлар, маҳалла ёшлари, битирувчилар ва фаол ёшлар билан суҳбатлашди.
e335a81d-61e6-4a30-a89b-465a68ae8bd9.png
Учрашувда банк хизматлари, тадбиркорликни бошлаш бўйича маълумотлар берилиб, молиявий саводхонлик ва бандликни таъминлаш, коррупсион ҳолатлар каби долзарб мавзулар юзасидан очиқ ва самимий суҳбатлар уюштирилди.
74bdc9d3-f4ca-473a-8277-89dcb8a89bae.png
b56f88e0-b242-4848-8680-a5be6036448d.png
Учрашув якунида ёшлар тадбиркорликни бошлаш, кредит олиш шартлари ва қўшимча имкониятлар яратиш ҳақида ўзларини қизиқтирган саволларга жавоб олишди. Шунингдек, таклиф ва муаммоларини масъулларга етказиш имконига эга бўлишди.

Очередной диалог встречи "Руководитель и молодежь," организованной по инициативе АКБ "Микрокредитбанк," состоялся в Молодежном центре города Нурафшана Ташкентской области.
В открытом диалоге и.о. заместителя Председателя Правления банка. А. Мустафаев, директор Департамента малого бизнеса Ф. Гайбуллаев, представитель хокима города Нурафшана по вопросам молодежи Ш. Иномхонов побеседовали с молодыми предпринимателями, молодежью махаллей, выпускниками и активной молодежью.
На встрече была предоставлена информация о банковских услугах, начале предпринимательства, а также проведены открытые и искренние беседы по актуальным вопросам, таким как финансовая грамотность и обеспечение занятости, а также случаи коррупции.
По итогам встречи молодые люди получили ответы на интересующие их вопросы о начале предпринимательства, условиях получения кредита и создании дополнительных возможностей. Они также получили возможность донести свои предложения и проблемы до ответственных лиц.