Мукофотлар муборак бўлсин!
Президент Шавкат Мирзиёевнинг фармонига мувофиқ, Ўзбекистон Республикаси Мустақиллигининг ўттиз тўрт йиллиги муносабати билан турли соҳа вакиллари фахрий унвонлар, орден ва медаллар билан мукофотланди.
Қувонарлиси, “Микрокредитбанк” АТБ Бошқарув раиси Бутаев Ориф Алибоевич ҳам “Содиқ хизматлари учун” медали билан тақдирланди.
Мазкур мукофот Ориф Алибоевичнинг мамлакатимизда кенг кўламли ислоҳотларни муваффақиятли амалга ошириш, юртимизнинг иқтисодий тараққиёти ва халқимиз фаровонлигини таъминлаш, Янги Ўзбекистоннинг халқаро миқёсдаги обрў-эътибори ва нуфузини юксалтиришга қўшган муносиб меҳнатларининг эътирофидир.
Ҳурматли Ориф Алибоевич! Фурсатдан фойдаланиб, сизни банк жамоаси номидан ушбу мукофот билан самимий табриклаймиз

Поздравляем с наградами!
В соответствии с указом Президента Шавката Мирзиёева в связи с тридцать четвертой годовщиной независимости Республики Узбекистан представители различных сфер были удостоены почетных званий, орденов и медалей.
Отрадно, что Председатель Правления АКБ "Микрокредитбанк" Бутаев Ориф Алибоевич также был награжден медалью "Содик хизматлари учун."
Эта награда является признанием достойного вклада Орифа Алибаевича в успешную реализацию широкомасштабных реформ в нашей стране, обеспечение экономического развития страны и благосостояния народа, повышение международного авторитета и престижа Нового Узбекистана.
Уважаемый Ориф Алибоевич! Пользуясь случаем, от имени команды банка искренне поздравляем вас с этой наградой