Мукофотлар муборак бўлсин!
Президент Шавкат Мирзиёевнинг фармонига мувофиқ, Ўзбекистон Республикаси Мустақиллигининг ўттиз тўрт йиллиги муносабати билан турли соҳа вакиллари фахрий унвонлар, орден ва медаллар билан мукофотланди.
Қувонарлиси, “Микрокредитбанк” АТБ Бошқарув раиси Бутаев Ориф Алибоевич ҳам “Содиқ хизматлари учун” медали билан тақдирланди.
Мазкур мукофот Ориф Алибоевичнинг мамлакатимизда кенг кўламли ислоҳотларни муваффақиятли амалга ошириш, юртимизнинг иқтисодий тараққиёти ва халқимиз фаровонлигини таъминлаш, Янги Ўзбекистоннинг халқаро миқёсдаги обрў-эътибори ва нуфузини юксалтиришга қўшган муносиб меҳнатларининг эътирофидир.
Ҳурматли Ориф Алибоевич! Фурсатдан фойдаланиб, сизни банк жамоаси номидан ушбу мукофот билан самимий табриклаймиз

Congratulations on the awards!
In accordance with the decree of President Shavkat Mirziyoyev, in connection with the thirty-fourth anniversary of the independence of the Republic of Uzbekistan, representatives of various fields were awarded honorary titles, orders, and medals.
The Chairman of the Management Board of JSCB "Microcreditbank" Butaev Arif Aliboevich was also awarded the medal "Sodiq xizmatlari uchun."
This award is a recognition of Arif Alibayevich's worthy contribution to the successful implementation of large-scale reforms in our country, ensuring the economic development of our country and the well-being of our people, and enhancing the international prestige and authority of New Uzbekistan.
Esteemed Orif Aliboyevich! Taking this opportunity, on behalf of the bank's team, we sincerely congratulate you on this award.