СИРДАРЁДА МЕДИА ТАДБИРЛАР ЎТКАЗИЛАДИ
Жорий йилнинг 15-июл куни Микрокредитбанк Сирдарё вилоят ҳудудий бошқармаси томонидан жорий йилнинг ўтган даврида аҳоли бандлигини ошириш ва камбағалликни қисқартириш бўйича амалга оширилган ишлар мавзусида Инфографика тадбири ҳамда 16-июлда банк кредит маҳсулотлари ҳақида Брифинг ўтказилади.
Банкнинг Сирдарё вилояти ҳудудий бошқармасида ўтказиладиган ушбу медиа тадбирларда ҳудудий бошқарма бошлиғи ўринбосари Нуриддин Абдурасулов мамлакатимизда аҳоли турмуш даражасини ошириш ва камбағалликни қисқартириш давлат сиёсатининг устувор йўналишларидан бири ҳисобланиши, бу борада Президентимизнинг 2024-йил 16-декабрдаги видеоселектор йиғилишида банклар олдига қўйган вазифалар ижроси доирасида маълумотлар беради.

В СЫРДАРЬЕ ПРОЙДУТ МЕДИА-МЕРОПРИЯТИЯ
15 июля текущего года Сырдарьинское областное управление Микрокредитбанка проведет Инфографическое мероприятие о проведенной работе по повышению занятости и сокращению бедности за прошедший период текущего года, а 16 июля состоится Брифинг по кредитным продуктам банка.
На данных медиа-мероприятиях, проводимых в Сырдарьинском областном филиале банка, заместитель управляющего областным филиалом Нуриддин Абдурасулов представит информацию о том, что повышение уровня жизни населения и сокращение бедности в нашей стране является одним из приоритетных направлений государственной политики, и в этой связи, в рамках реализации задач, поставленных перед банками Президентом на совещании в режиме видеоконференции 16 декабря 2024 года, будут представлены материалы по теме: