МКБАНК Banks&Business Expo 2025 кўргазмасида!
16-апрелдан 18-апрелгача пойтахтимиздаги "Ўзекспомарказ"да Banks & Business Expo 2025 кўргазмаси бўлиб ўтади. Унда МКБАНК ўз стенди билан иштирок этмоқда.
2 (26).png
Бу ерда сиз:
МКБАНК мутахассисларидан фойдали таклифлар
Банк маҳсулотлари ҳақида қисқа видеолар
Банк хизматлари ва карталари бўйича қимматли ма’лумотлар олиш имконига эга бўласиз.
Мазкур кўргазма банклар ва финтех компаниялари учун тажриба алмашиш, янги ҳамкорлар топиш ва бизнес алоқаларни ривожлантириш имконини беради.
5 (21).png
Та’кидлаш керакки, кўргазма Марказий Осиёдаги банк ва молия соҳасидаги энг йирик тадбирлардан бири ҳисобланади.
Унда 30 дан ортиқ мамлакатдан келган делегациялар, 100 дан зиёд компания ва 10 мингга яқин иштирокчи қатнашмоқда.

MKBANK at Banks&Business Expo 2025!
From April 16 to April 18, the Banks & Business Expo 2025 exhibition will be held at the Uzexpocenter in our capital. MKBANK is participating in it with its own stand.
2 (26).png
Here you:
Useful offers from MKBANK specialists
Short videos about banking products
You will have the opportunity to receive valuable information on banking services and cards.
This exhibition will provide an opportunity for banks and fintech companies to exchange experiences, find new partners and develop business relationships.
5 (21).png
It should be noted that the exhibition is one of the largest banking and financial events in Central Asia. It is attended by delegations from more than 30 countries, more than 100 companies and about 10 thousand participants.