МКБАНК Республика тармоқлараро саноат ярмаркасида!
15-19 декабрь кунлари Банкимиз тадбиркорликни ривожлантиришни қўллаб-қувватлаш мақсадида  “Ўзекспомарказ”да ўтказилаётган Республика тармоқлараро саноат ярмаркасида қулай ва самарали кредит ечимлари билан иштирок этмоқда.
Саноат ярмаркаси мамлакат тармоқлари ўртасида кооперацияни кенгайтириш, маҳаллий ишлаб чиқарувчиларни қўллаб-қувватлаш ҳамда ички бозорда талаб юқори бўлган маҳсулотларни маҳаллийлаштиришни жадаллаштиришга қаратилган.
Ярмарка ўзбекистонлик ишлаб чиқарувчиларнинг ютуқларини намойиш этиш, инновацион технологияларни тақдим этиш ва ўзаро манфаатли шартномалар тузиш майдончасига айланмоқда. Сизни ҳам ярмаркада кутамиз.

МКБАНК на Республиканской межотраслевой промышленной ярмарке!
С 15 по 19 декабря наш Банк принимает участие в Республиканской межотраслевой промышленной ярмарке, проводимой в "Узэкспоцентре" с удобными и эффективными кредитными решениями для поддержки развития предпринимательства.
Промышленная ярмарка направлена на расширение кооперации между отраслями страны, поддержку отечественных производителей и ускорение локализации продукции, пользующейся высоким спросом на внутреннем рынке.
Ярмарка становится площадкой для демонстрации достижений узбекских производителей, презентации инновационных технологий и заключения взаимовыгодных контрактов. Ждем и вас на ярмарке.
17 декабря 2025
Репортаж с улицы пчеловодов в Бухаре
"Мои предки занимались пчеловодством, и я рад, что продолжаю эту профессию и приношу пользу нашей махалле," - говорит Гайрат Искандаров.