Курс 19.08.2026 09:00:00 ҳолатига амал қилади
Фарзандларингизни Ўзбекистон Республикаси Мустақиллигининг 35 йиллиги муносабати билан ташкил этилаётган “Мустақиллик ва мен” номли расмлар танловида иштирок этишга чорлаймиз!
Рангли қалам, бўёқ ёки фломастерларни олинг ва Мустақилликни ўз кўзингиз билан қандай тасаввур қилишингизни расмда акс эттиринг.
Фарзандингиз ўз тасаввурида Ватан, Мустақиллик, она юрт, тинчликни қандай кўришини расм орқали ифодаласин! Балки унинг кичиккина расми катта орзуларни, Ватанга бўлган меҳрни ва ёрқин келажак тасаввурини акс эттирар!
Танлов муддати: 18-25 август, 15:00 гача.
Расмларга исм-шарифингиз ва ёшингизни ёзган ҳолда қуйидаги @Юлдуз_2101 манзилга юборинг.
Энг креатив ғоя ва мазмунли расмлар Банк раҳбарияти томонидан ажойиб совғалар билан тақдирланади!
Қани, болажонлар! Расмларингиз орқали Ўзбекистонни қандай кўришингизни бизга кўрсатинг!
Фарзандингизнинг ижодий қобилиятини намоён этишига имкон беринг — Мустақилликни болалар нигоҳида кўрайлик!

Внимание, сотрудники Головного офиса и Операционного управления!
Приглашаем ваших детей принять участие в конкурсе рисунков "Независимость и я," организованном в связи с 35-летием Независимости Республики Узбекистан!
Возьмите цветные карандаши, краски или фломастеры и отразите на рисунке, как вы представляете Независимость своими глазами.
Пусть ваш ребенок через рисунок выразит, как он видит в своем воображении Родину, Независимость, Родину, мир! Возможно, его маленькая фотография отражает большие мечты, любовь к Родине и представление о светлом будущем!
Срок проведения конкурса: с 18 по 25 августа, до 15:00.
Отправьте фотографии на адрес @Yulduz_2101 с указанием вашего имени и возраста.
Самые креативные идеи и содержательные рисунки будут награждены крутыми подарками от руководства Банка!
Давайте, ребята! Покажите нам, как вы видите Узбекистан через свои фотографии!
Позвольте вашему ребенку проявить свои творческие способности - давайте увидим независимость глазами детей!