Ижтимоий тармоқларда банк реклама материалларида янгиланган сайт саҳифасининг тил бўйича кўринишларига доир билдирилган фикрлар тезкор ўрганилди.
Ҳолат бўйича шуни маълум қиламизки, ушбу баннерлар банк мутахассислари томонидан эмас, балки сайт концепцияси ва дизайнини ишлаб чиққан ташқи мутахассислар томонидан тайёрланган ва эълон қилинган.
Айни пайтда контент қайта кўриб чиқилиб, келгусидаги барча медиа маҳсулотларда давлат тилидаги саҳифа кўринишини тўлиқ ва устувор тарзда акс эттириш бўйича ишлар амалга оширилмоқда.
Сизнинг эътибор ва асосли таклифларингиз хизматларимизни янада такомиллаштиришга хизмат қилади. Очиқ муносабат учун ташаккур.

The updated website page is available in the state language
Opinions expressed on the linguistic appearance of the updated website page in the bank's advertising materials on social networks were quickly studied.
Regarding the situation, we inform you that these banners were prepared and published not by bank specialists, but by external specialists who developed the concept and design of the site.
Currently, the content is being reviewed, and work is underway to fully and predominantly reflect the appearance of the page in the state language in all future media products.
Your attention and reasonable suggestions will serve to further improve our services. Thank you for your open attitude.