Ҳурматли ҳамкасблар!
“Микрокредитбанк” АТБда коррупцияга қарши курашиш ва унинг олдини олиш бўйича самарали тизим йўлга қўйилган. Бу борадаги фаолият Коррупцияга қарши назорат департаменти томонидан амалга оширилади.
Департаментнинг асосий вазифаси - банкда шаффофликни таъминлаш, ҳар қандай коррупсион ҳолатларни аниқлаш ва олдини олиш ҳамда ходимлар ва мижозларнинг ҳуқуқлари ҳимоя қилинишига кўмаклашишдир.
Агар Сиз коррупцияга оид ҳолат, қонунбузарлик ёки шубҳали вазиятларга дуч келсангиз, банкимизнинг қуйидаги ишонч рақами ва алоқа каналлари орқали мурожаат қилишингиз мумкин:
Электрон почта: mkbanticor@mkb.uz
Telegram бот: @mkbanticor_bot
Ишонч телефони: (+998 55) 503-77-11
Расмий веб-сайт:  www.mkbank.uz — “Антикоррупсия” саҳифаси орқали
Facebook саҳифаси:  mkbank.uz — “Антикоррупсия” бўлими орқали
Мурожаатлар аноним тарзда ҳам қабул қилинади.
Унутманг, коррупция ҳақида хабар берган ёки унинг олдини олишга кўмаклашган ходимлар ёки фуқароларнинг хавфсизлиги кафолатланади!
Банкимизда шаффоф ва адолатли иш муҳитини таъминлаш - барчамизнинг умумий мақсадимиз!
Агар сиз коррупция ҳолатларига ёки ноқонуний ҳаракатларга дуч келсангиз, бефарқ қолманг - бу ҳақда бизга хабар беринг.

В АКБ "Микрокредитбанк" налажена эффективная система борьбы с коррупцией и ее предотвращения. Деятельность в этом направлении будет осуществляться Департаментом по противодействию коррупции.
Основной задачей Департамента является обеспечение прозрачности в банке, выявление и предотвращение любых случаев коррупции, а также содействие защите прав сотрудников и клиентов.
Если вы столкнулись с ситуацией, связанной с коррупцией, нарушением закона или подозрительными обстоятельствами, вы можете связаться с нашим банком по следующему номеру горячей линии и каналам связи:
Электронная почта: mkbanticor@mkb.uz
Телеграм-бот: @mkbanticor_bot
Телефон доверия: (+998 55) 503-77-11
Официальный сайт: www.mkbank.uz — Через страницу "Антикоррупция"
Страница в Facebook: mkbank.uz - через раздел "Антикоррупция"
Обращения также принимаются анонимно.
Помните, безопасность сотрудников или граждан, сообщающих о коррупции или способствующих ее предотвращению, гарантируется!
Обеспечение прозрачной и справедливой деловой среды в нашем банке - наша общая цель!
Если вы столкнётесь с коррупцией или незаконными действиями, не оставайтесь равнодушными - сообщите нам об этом.