Ҳурматли ҳамкасблар!
“Микрокредитбанк” АТБда коррупцияга қарши курашиш ва унинг олдини олиш бўйича самарали тизим йўлга қўйилган. Бу борадаги фаолият Коррупцияга қарши назорат департаменти томонидан амалга оширилади.
Департаментнинг асосий вазифаси - банкда шаффофликни таъминлаш, ҳар қандай коррупсион ҳолатларни аниқлаш ва олдини олиш ҳамда ходимлар ва мижозларнинг ҳуқуқлари ҳимоя қилинишига кўмаклашишдир.
Агар Сиз коррупцияга оид ҳолат, қонунбузарлик ёки шубҳали вазиятларга дуч келсангиз, банкимизнинг қуйидаги ишонч рақами ва алоқа каналлари орқали мурожаат қилишингиз мумкин:
Электрон почта: mkbanticor@mkb.uz
Telegram бот: @mkbanticor_bot
Ишонч телефони: (+998 55) 503-77-11
Расмий веб-сайт:  www.mkbank.uz — “Антикоррупсия” саҳифаси орқали
Facebook саҳифаси:  mkbank.uz — “Антикоррупсия” бўлими орқали
Мурожаатлар аноним тарзда ҳам қабул қилинади.
Унутманг, коррупция ҳақида хабар берган ёки унинг олдини олишга кўмаклашган ходимлар ёки фуқароларнинг хавфсизлиги кафолатланади!
Банкимизда шаффоф ва адолатли иш муҳитини таъминлаш - барчамизнинг умумий мақсадимиз!
Агар сиз коррупция ҳолатларига ёки ноқонуний ҳаракатларга дуч келсангиз, бефарқ қолманг - бу ҳақда бизга хабар беринг.

Update: 7 October 2025, 11:10
An effective system for combating and preventing corruption has been established at JSCB "Microcreditbank." Activities in this area are carried out by the Anti-Corruption Control Department.
The main task of the department is to ensure transparency in the bank, identify and prevent any corruption cases, and promote the protection of the rights of employees and clients.
If you encounter a case of corruption, violation of the law, or suspicious situations, you can contact our bank at the following hotline and contact channels:
Email: mkbanticor@mkb.uz
Telegram bot: @mkbanticor_bot
Hotline: (+998 55) 503-77-11
Official website:  www.mkbank.uz — Through the "Anti-corruption" page
Facebook page:  mkbank.uz — Through the section "Anti-corruption"
Appeals are also accepted anonymously.
Remember, the safety of employees or citizens who report corruption or assist in its prevention is guaranteed!
Ensuring a transparent and fair working environment in our bank is our common goal!
If you encounter cases of corruption or illegal actions, do not remain indifferent - report this to us.