Eksportyor tadbirkorlarga zamonaviy va tezkor yechimlar taklif qilinmoqda
Mikrokreditbank mas'ullari tomonidan Farg‘ona viloyatida qishloq xo‘jaligi va bog‘dorchilik mahsulotlarini eksport qilayotgan tadbirkorlar bilan uchrashuvlar tashkil etilmoqda.
2 (44).png
Jumladan:
Eksportga faktoringi xizmati – bu orqali eksport qilingan mahsulotlar uchun to‘lovlarni kutib o‘tirmasdan, qisqa muddatda mablag‘ga ega bo‘lish imkoniyati yaratiladi;
Aylanma mablag‘larni tezkor to‘ldirish – bu eksport jarayonida uzluksizlikni ta'minlaydi va eksport hajmini ikki barobarga oshirishga xizmat qiladi.
Tadbirkorlarga individual yondashuv va maslahatlar – bank mutaxassislari tomonidan har bir eksportyorning ehtiyojidan kelib chiqib, moliyaviy dastaklar tavsiya etilmoqda.
4 (42).png
Shuningdek, tadbirkorlar bilan uchrashuvda parrandachilik sohasini rivojlantirish bo‘yicha joriy qilingan faktoring xizmatlari, avzalliklari va undan foydalanish yuzasidan batafsil ma'lumotlar berildi.
17 Mart 2026
Bayram kunlari ham ishlaymiz!
Ayrim bank xizmatlari siz uchun ishlashda davom etadi
16 Mart 2026
Dunyoning istalgan nuqtasiga pul yuborish — endi bir necha daqiqada!
MKBANK va PayPorter orqali 200+ davlatga pul o‘tkazing.
14 Mart 2026
Obod yurtning go‘zal an’anasi hashardir
Navro‘z bayrami arafasida o‘tkazilayotgan ana shunday ezgu tadbirlarda MKBANK jamoasi ham xalqimizning hamjihatligi va bunyodkorlik an’analarini yana bir bor namoyon etdi.

Предпринимателям-экспортерам предлагаются современные и быстрые решения
Сотрудники микрокредитного банка организуют встречи с предпринимателями, экспортирующими сельскохозяйственную и плодоовощную продукцию в Ферганской области.
2 (44).png
Включая:
Услуга экспортного факторинга - это возможность получить денежные средства в короткие сроки, не дожидаясь оплаты за экспортируемую продукцию;
Быстрое пополнение оборотного капитала обеспечивает непрерывность экспортного процесса и способствует удвоению объемов экспорта.
Индивидуальный подход и консультации для предпринимателей - специалисты банка рекомендуют финансовые инструменты с учетом потребностей каждого экспортера.
4 (42).png
Также на встрече с предпринимателями была предоставлена ​​подробная информация об услугах, преимуществах и использовании факторинга, внедряемого для развития птицеводческой отрасли.