75a29f12-2846-4029-9d91-ee92d61e3215.png
14 hudud, 27 ta bank va saralash bosqichida 4 467 nafar yordamchi agent ishtirok etgan mazkur tanlovda mahalla bankirlari yordamchi agentlari o‘z loyihalari va amaliy tashabbuslari bilan taqdimotlarini namoyish etib, oʻzaro tajriba almashdi.
d47da01d-bc4c-4e6f-8a96-b1547ab42163.png
Shulardan bankimizning Qoraqalpogʻiston Respublikasi boshqarmasi yordamchi agenti Jiyemuratova Alfiya hamda Namangan viloyatidan ishtirok etgan Isaqov Otabek respublika bosqichi g‘olibi bo‘ldi.
522b7024-9318-4a4a-92f9-b08647fa5ba5.png
Ushbu tanlov yordamchi-agentlar faoliyati samaradorligini baholash, ilg‘or tajribalarni aniqlash hamda hududlarda moliyaviy xizmatlar qamrovini yana-da kengaytirishga xizmat qiladi.

Определен "Лучший помощный агент года"
Республиканский этап конкурса "Лучший помощник года - 2025," организованного по инициативе Центрального банка, завершился.
75a29f12-2846-4029-9d91-ee92d61e3215.png
В конкурсе, в котором приняли участие 4 467 ассистентов в 14 регионах, 27 банках и на этапе отбора, ассистенты махаллинских банкиров продемонстрировали свои проекты и практические инициативы и обменялись опытом.
d47da01d-bc4c-4e6f-8a96-b1547ab42163.png
Среди них победителями республиканского этапа стали помощник управления нашего банка в Республике Каракалпакстан Жиемуратова Альфия и участвовавший в конкурсе Исаков Отабек из Наманганской области.
522b7024-9318-4a4a-92f9-b08647fa5ba5.png
Данный конкурс будет способствовать оценке эффективности деятельности помощников-агентов, выявлению передового опыта и дальнейшему расширению охвата финансовыми услугами в регионах.