Bo‘zatov BXM endi yanada qulay manzilda
Mikrokreditbank aksiyadorlik tijorat bankining Bo‘zatov bank xizmatlari markazi boshqa yuridik manzilga koʻchirildi.
Bank mijozlariga ko‘rsatilayotgan xizmat sifatini yanada oshirish maqsadida Bo‘zatov BXM faoliyat manzilini Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Nukus shahar, Shimbay shayxana MFY, J.Aymurzayev ko‘chasi, 95/1- uyga ko‘chirilganini ma’lum qilamiz.
Ta’kidlash kerakki, 24/7 tarzda faoliyat koʻrsatuvchi zamonaviy bankomat va infokiosklar bilan taʼminlangan Bo‘zatov bank xizmatlari markazi tomonidan aholi va mijozlarga barcha turdagi xizmatlar ko‘rsatiladi.

Бозатовский БХМ теперь в еще более удобном месте
Центр банковских услуг акционерного коммерческого банка "Микрокредитбанк" переведен на другой юридический адрес.
В целях дальнейшего повышения качества услуг, предоставляемых клиентам банка, сообщаем, что адрес деятельности Бузатауского БХЦ переведен в Республику Каракалпакстан, город Нукус, махалля "Шимбай шайхана," улица Ж.Аймурзаева, дом 95/1.
Следует отметить, что Бозатовский центр банковских услуг, оснащенный современными банкоматами и инфокиосками, работающими круглосуточно, предоставляет все виды услуг населению и клиентам.