Bo‘zatov BXM endi yanada qulay manzilda
Mikrokreditbank aksiyadorlik tijorat bankining Bo‘zatov bank xizmatlari markazi boshqa yuridik manzilga koʻchirildi.
Bank mijozlariga ko‘rsatilayotgan xizmat sifatini yanada oshirish maqsadida Bo‘zatov BXM faoliyat manzilini Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Nukus shahar, Shimbay shayxana MFY, J.Aymurzayev ko‘chasi, 95/1- uyga ko‘chirilganini ma’lum qilamiz.
Ta’kidlash kerakki, 24/7 tarzda faoliyat koʻrsatuvchi zamonaviy bankomat va infokiosklar bilan taʼminlangan Bo‘zatov bank xizmatlari markazi tomonidan aholi va mijozlarga barcha turdagi xizmatlar ko‘rsatiladi.

Bo'zatov BXM is now at an even more convenient location
The Bozatau Banking Service Center of the joint-stock commercial bank "Microcreditbank" has been relocated to another legal address.
In order to further improve the quality of services provided to the bank's clients, we inform you that the location of the Bo'zatov BXM has been moved to the following address: Republic of Karakalpakstan, Nukus city, Shimbay Shaykhona neighborhood, J.Aymurzayev street, house 95/1.
It should be noted that the Bozatau Banking Services Center, equipped with modern ATMs and information kiosks operating 24/7, provides all types of services to the population and clients.