Joriy yilning 15 may kuni Mikrokreditbank Sirdaryo viloyat boshqarmasi tomonidan aholi bandligini oshirish va kambag‘allikni qisqartirish bo‘yicha joriy yilning o‘tgan davrida amalga oshirilgan ishlar mavzusida brifing o‘tkaziladi.
Viloyat teleradiokompaniyasida o‘tkaziladigan ushbu Brifingda hududiy boshqarma boshlig‘i o‘rinbosari Nuriddin Abdurasulov mamlakatimizda aholi turmush darajasini oshirish va kambag‘allikni qisqartirish davlat siyosatining ustuvor yo‘nalishlaridan biri hisoblanishi, bu borada Prezidentimizning 2024 yil 16 dekabrdagi videoselektor yig‘ilishida banklar oldiga qo‘ygan vazifalar ijrosi haqida ma'lumot beradi.
25 Mart 2025
Toshkent viloyatiga navbatdagi press-tur tashkil etildi
Bugungi kunda mamlakatimizda parrandachilikka katta eʼtibor qaratilmoqda. Chunki aynan parrandachilik aholini oziq-ovqat mahsulotlari bilan taʼminlanishida asosiy ahamiyat kasb etib, qishloqlarda odamlarning ish bilan band boʻlishiga hissa qoʻshadi.

Обновление: 21 мая 2025, 17:30
15 мая текущего года в Сырдарьинском областном управлении Микрокредитбанка состоится брифинг, посвященный проделанной работе за прошедший период текущего года по повышению занятости населения и сокращению бедности.
На данном брифинге, который пройдет в областной телерадиокомпании, заместитель руководителя областного управления Нуриддин Абдурасулов ​​предоставит информацию о том, что повышение уровня жизни населения и сокращение бедности в нашей стране является одним из приоритетных направлений государственной политики, а также о ходе реализации задач, поставленных Президентом перед банками на совещании в режиме видеоконференции 16 декабря 2024 года.
24 февраля 2025
МКБАНК провел пресс-конференцию на тему «Итоги проделанной работы в 2024 году и приоритетные задачи на 2025 год»
Банк организует свои задачи на 2025 год в рамках приоритетных задач и поручений, данных нашим Президентом коммерческим банкам на совещании в режиме видеоконференции 16 декабря 2024 года.