“Mikrokreditbank” ATBning rebrending tadbiri boʼlib oʼtdi
Kecha, 26-avgust kuni poytaxtimizdagi “Hyatt Regency Tashkent” mehmonxonasida “Mikrokreditbank” ATBning rebrending tadbiri bo‘lib o‘tdi.
Marosimda bankning yangi logotipi e’lon qilindi va uning falsafasi va qo‘llanishi haqida video materiallar taqdim etildi.
Tadbir davomida, Mikrokreditbank shu kungacha bosib o‘tgan yo‘li va erishgan yutuqlari, bank o‘z oldiga qo‘ygan yangi rivojlanish strategiyasi va kelajakdagi rejalari, kutilayotgan transformatsiya jarayonlari hamda 2022-2025 yillarda amalga oshirilishi kutilayotgan loyihalar haqida ham taqdimot bo‘lib o‘tdi.
Tadbir yakunida mehmonlar orasida lotoreya o‘ynaldi va g‘oliblarga bank nomidan sovg‘alar taqdim etildi.
“Микрокредитбанк” AТБнинг ребрендинг тадбири бўлиб ўтди
Состоялась церемония ребрендинга АКБ «Микрокредитбанка»
25 Iyun 2026
MKBANK "Best Corporate Bank Uzbekistan 2026" xalqaro mukofotiga sazovor bo‘ldi!
Mazkur mukofot bankning korporativ mijozlarga ko‘rsatayotgan yuqori sifatli xizmatlari e'tirofidir.
22 Iyun 2026
Andijonda mahalla agentlari uchun navbatdagi o‘quv seminari tashkil etildi
Andijon viloyatida Mikrokreditbank va Markaziy bank hamkorligida mahalla agentlari uchun navbatdagi o‘quv seminari bo‘lib o‘tdi.

Состоялась церемония ребрендинга АКБ «Микрокредитбанка»
Вчера, 26 августа, в отеле «Hyatt Regency Tashkent» нашей столицы состоялась церемония ребрендинга АКБ «Микрокредитбанка».
На церемонии был объявлен новый логотип банка, также были представлены видеоматериалы о его философии и применении.
В ходе мероприятия состоялась презентация о пройденном пути Микрокредитбанка и его достижениях, о новой стратегии развития и планах банка на будущее, об ожидаемых процессах трансформации и проектах, реализация которых запланирована в период с 2022 до 2025 гг.
В конце мероприятия среди гостей была разыграна лотерея, где победителям были вручены подарки от имени банка.