MKBANK “Uzbek Import Fair 2025” xalqaro ko‘rgazmasida!
O‘zbekistonda ilk bor o‘tkazilayotgan “Uzbek Import Fair 2025” xalqaro ko‘rgazmasida MKBANK ham o‘z stendi bilan ishtirok etmoqda.
photo_2025-10-08_10-29-06.jpg
“O‘zekspomarkaz”da boshlangan mazkur ko‘rgazmada nafaqat qo‘shni mamlakatlar, balki АQSh, Vengriya, Koreya, Misr, Ozarbayjon, Pokiston, Slovakiya, Quvayt, Yaponiya kabi davlatlardan yirik xorijiy kompaniyalar vakillari qatnashmoqda.
photo_2025-10-07_16-56-40.jpg
photo_2025-10-07_16-56-40 (2).jpg
Unda bankimiz tomonidan taqdim etilayotgan yangi imkoniyatlar, zamonaviy moliyaviy xizmatlar va imtiyozlar haqidagi ma’lumotlar tashrif buyuruvchilarda qiziqish uyg‘otmoqda.
Ko‘rgazma 9-oktabrga qadar davom etadi.
4 May 2026
Yengil sanoat tadbirkorlariga yangi imkoniyat: 10 mlrd so‘mgacha kreditlar ajratiladi
Xorijiy valyutadagi aylanma mablag‘lar uchun 7 foiz, savdo operatsiyalari uchun esa 6 foiz etib belgilangan.

MKBANK at the international exhibition "Uzbek Import Fair 2025"!
MKBANK is also participating with its stand at the international exhibition "Uzbek Import Fair 2025," which is being held in Uzbekistan for the first time.
photo_2025-10-08_10-29-06.jpg
Representatives of large foreign companies from neighboring countries, including the USA, Hungary, Korea, Egypt, Azerbaijan, Pakistan, Slovakia, Kuwait, and Japan, are participating in the exhibition, which has begun at the Uzexpocentre.
photo_2025-10-07_16-56-40.jpg
photo_2025-10-07_16-56-40 (2).jpg
Information about the new opportunities, modern financial services, and benefits offered by our bank is of great interest to visitors.