Sirdaryoda brifing o‘tkaziladi
Joriy yilning 15 may kuni Mikrokreditbank Sirdaryo viloyat boshqarmasi tomonidan aholi bandligini oshirish va kambag‘allikni qisqartirish bo‘yicha joriy yilning o‘tgan davrida amalga oshirilgan ishlar mavzusida brifing o‘tkaziladi.
Viloyat teleradiokompaniyasida o‘tkaziladigan ushbu Brifingda hududiy boshqarma boshlig‘i o‘rinbosari Nuriddin Abdurasulov mamlakatimizda aholi turmush darajasini oshirish va kambag‘allikni qisqartirish davlat siyosatining ustuvor yo‘nalishlaridan biri hisoblanishi, bu borada Prezidentimizning 2024 yil 16 dekabrdagi videoselektor yig‘ilishida banklar oldiga qo‘ygan vazifalar ijrosi haqida ma'lumot beradi.
16 Aprel 2026
Rahbar va yoshlar uchrashuvi: tibbiyot muassasasida
Uchrashuvda 10 dan ortiq "HealthTech" yo‘nalishidagi istiqbolli startup loyihalari taqdimoti o‘tkazildi
Korporativ bank kartalari: tezkorlik, shaffoflik va qulay boshqaruv
MKBANKdan korporativ karta xaridi yanada qulay
15 Aprel 2026
UPT orqali pul o‘tkazmalarini qabul qilish yanada soddalashdi
Endi UPT orqali yuborilgan mablag‘ni bankka bormasdan, to‘g‘ridan-to‘g‘ri MAVRID ilovasi orqali oling

The next briefing summarized the work being carried out within the framework of the "From Poverty to Prosperity" program
On May 15 of this year, the Syrdarya Regional Department of Microcreditbank will hold a briefing on the work carried out in the past period of this year to increase employment and reduce poverty.
At this briefing, which will be held at the regional television and radio company, Deputy Head of the Regional Department, Nuriddin Abdurasulov, will provide information on the fact that improving the living standards of the population and reducing poverty in our country is one of the priority areas of state policy, and on the implementation of the tasks set by the President for banks at the videoconference meeting on December 16, 2024.