Sirdaryoda brifing o‘tkaziladi
Joriy yilning 15 may kuni Mikrokreditbank Sirdaryo viloyat boshqarmasi tomonidan aholi bandligini oshirish va kambag‘allikni qisqartirish bo‘yicha joriy yilning o‘tgan davrida amalga oshirilgan ishlar mavzusida brifing o‘tkaziladi.
Viloyat teleradiokompaniyasida o‘tkaziladigan ushbu Brifingda hududiy boshqarma boshlig‘i o‘rinbosari Nuriddin Abdurasulov mamlakatimizda aholi turmush darajasini oshirish va kambag‘allikni qisqartirish davlat siyosatining ustuvor yo‘nalishlaridan biri hisoblanishi, bu borada Prezidentimizning 2024 yil 16 dekabrdagi videoselektor yig‘ilishida banklar oldiga qo‘ygan vazifalar ijrosi haqida ma'lumot beradi.
16 Aprel 2026
Rahbar va yoshlar uchrashuvi: tibbiyot muassasasida
Uchrashuvda 10 dan ortiq "HealthTech" yo‘nalishidagi istiqbolli startup loyihalari taqdimoti o‘tkazildi
Korporativ bank kartalari: tezkorlik, shaffoflik va qulay boshqaruv
MKBANKdan korporativ karta xaridi yanada qulay
15 Aprel 2026
UPT orqali pul o‘tkazmalarini qabul qilish yanada soddalashdi
Endi UPT orqali yuborilgan mablag‘ni bankka bormasdan, to‘g‘ridan-to‘g‘ri MAVRID ilovasi orqali oling

Обновление: 21 мая 2025, 17:30
15 мая текущего года в Сырдарьинском областном управлении Микрокредитбанка состоится брифинг, посвященный проделанной работе за прошедший период текущего года по повышению занятости населения и сокращению бедности.
На данном брифинге, который пройдет в областной телерадиокомпании, заместитель руководителя областного управления Нуриддин Абдурасулов ​​предоставит информацию о том, что повышение уровня жизни населения и сокращение бедности в нашей стране является одним из приоритетных направлений государственной политики, а также о ходе реализации задач, поставленных Президентом перед банками на совещании в режиме видеоконференции 16 декабря 2024 года.