Bugun Mikrokreditbank Boshqaruvi rahbariyati ishtirokida Fargʻona va Jizzax viloyatlarida faoliyat yuritayotgan tadbirkorlar bilan ochiq muloqotlar tashkil etildi.
Uchrashuvlarda tadbirkorlarning dolzarb masalalari, yangi loyihalarini moliyalashtirish imkoniyatlari va bank tomonidan ko‘rsatilayotgan moliyaviy xizmatlar yuzasidan atroflicha fikr almashildi.
Bank vakillari tomonidan mavjud imtiyozli kredit mahsulotlari, garovsiz moliyaviy ko‘mak turlari va qo‘shimcha xizmatlar haqida batafsil ma’lumot berildi. Muloqot yakunida ilgari surilgan taklif va murojaatlar yuzasidan mas’ullarga tegishli topshiriqlar berildi.

Открытый диалог с предпринимателями продолжается
Сегодня были организованы открытые диалоги с участием руководства Правления Микрокредитбанка с предпринимателями, осуществляющими деятельность в Ферганской и Джизакской областях.
6 (43).png
1 (59).png
В ходе встреч состоялся подробный обмен мнениями по актуальным вопросам предпринимателей, возможностям финансирования их новых проектов, а также финансовым услугам, предоставляемым банком.
3 (60).png
Представители банка предоставили подробную информацию о доступных льготных кредитных продуктах, видах беззалоговой финансовой помощи и дополнительных услугах. По итогам беседы были даны соответствующие поручения ответственным лицам по выдвинутым предложениям и обращениям.