Tijorat banklari ishtirokida loyihalar yarmarkasi bo‘lib o‘tdi
Kuni kecha Xiva shahridagi Shixlar mahallasida aholini tadbirkorlikka jalb qilish bo‘yicha tijorat banklari ishtirokida loyihalar yarmarkasi o‘tkazildi.
photo_5226542481733183304_y.jpg
photo_5226542481733183305_y.jpg
Mazkur ko‘rgazmada Xiva shahar Mikrokreditbank vakillari ham faol qatnashdi va tadbirkorlikni qo‘llab-quvvatlashga qaratilgan maxsus kredit hamda moliyaviy mahsulotlarni taqdim etishdi.
photo_5226542481733183306_y.jpg
photo_5226542481733183307_y.jpg
Shuningdek, yarmarka davomida bank mutaxassislari tomonidan mahalliy tadbirkorlar va yangi biznes boshlash istagidagilar uchun kredit olish va maxsus dasturlardan foydalanish imkoniyatlari haqida ham ma’lumotlar berildi.

Проведена ярмарка проектов с участием коммерческих банков
Вчера в районе Шихлар города Хивы прошла ярмарка проектов с участием коммерческих банков для привлечения населения к предпринимательству.
photo_5226542481733183304_y.jpg
photo_5226542481733183305_y.jpg
Представители Хивинского городского Микрокредитбанка также приняли активное участие в данной выставке и представили специальные кредитные и финансовые продукты, направленные на поддержку предпринимательства.
photo_5226542481733183306_y.jpg
photo_5226542481733183307_y.jpg
Также в ходе ярмарки специалисты банка предоставили информацию о возможностях получения кредитов и использования специальных программ для местных предпринимателей и желающих начать новый бизнес.